سوالات متداول

باید در قسمت ورود به سایت عضو شوید و با دریافت کلمه کاربری و رمز عبور که کد ملی و شماره همراه شماست به پنل شخصی خود ورود کنید. در قسمت فروشگاه می توانید هر فیلم آموزشی که خواستید به سبد خرید اضافه نمایید و در نهایت با پرداخت مستقیم از طریق درگاه بانکی ، ثبتنام شما تکمیل می گردد.

میتوانید در حین ثبتنام گزینه پرداخت قسطی را وارد کرده و پیش پرداخت تعیین شده را واریز کرده و بقیه مبلغ را بصورت چک ارسال پستی خواهید کرد. در رابطه با نحوه ارسال چکها پشتیبان حسابداری با شما تماس خواهند گرفت. آیا بعد از خرید دوره آنلاین یا بسته آموزشی می توان برگشت داد یا تغییر انجام داد؟ خیر طبق قوانین سایت چنین موردی ممکن نخواهد بود لذا قبل خرید ، قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

عمده مطالب یکسان بوده و تفاوت آن در رفع اشکال و تست زنی بیشتری در دوره انلاین می باشد. به همین خاطر ممکن است داوطلبی هم بسته را تهیه کند و هم دوره آنلاین را ثبتنام کند. ولی حتما قبل از آن باید با مشاوران ما صحبت کند.

خیر- کسانی که در دوره انلاین شرکت کرده و یا بسته را تهیه می کنند از خدمات پشتیبان رایگان استفاده خواهند کرد.

تفاوت ما با سایر مراکز اینست که داوطلب پس از ثبتنام بطور کامل تحت نظر قرار گرفته و تمامی خدمات بگونه ای ارائه می گردند که هیچ تفاوتی با کلاس حضوری را احساس نخواهید کرد و لذا شما در صورت برنامه ریری مناسب و استفاده از دوره ها امکان ندارد رتبه بدی بیاورید همه اینها بستگی به تلاش شما دارد.

این آزمونها مطابق با سایر آزمونهای آزمایشی بوده و هیچ تداخلی در برنامه با آنها ندارد.